פורום צעירים

ארגון נכי צה"ל רואה חשיבות רבה להתאים את פעילויות לחבריו בכל הגילאים לפיכך הוקם מערך של רכזות צעירים אשר עוסקות בליווי, הכוונה וגיבוש פעילויות לנכי צה"ל בשנות העשרים והשלושים לחייהם. תחום הצעירים הוא התוסס ביותר בארגון ומשלב טיולים מאתגרים בישראל, משלחות לחו"ל, מופעים, הופעות, ערבי גיבוש, סדנאות ופעילויות רבות ומגוונות נוספות. רכזות הצעירים בבתי הלוחם נמצאות בקשר רציף והדוק עם החברים ודלתותיהן פתוחות לרווחה בכל יום ולכל עניין. בעמוד זה נפרסם על פעילויות הפורום ונשתף אתכם בכל מה שקורה.

עפר לבנת אשר שימשה בתקופה האחרונה כרכזת פורום צעירים של המחוז סיימה את תפקידה ובמקומה נכנסה לתפקיד נטלי שטרית. אנו מודים לעפר על פועלה למען חברי הפורום ומאחלים לנטלי הצלחה בתפקידה כרכזת החדשה של הפורום.

מה היה לנו עד כה?
*ב- 25.6.15 התקיימה מסיבת פתיחת הקיץ בבריכה בבית הלוחם, נהנינו מהאווירה הקיצית לצד ערב קריוקי.

*ב-23.07.15 השתתפנו בטיול הארצי לצפון. נסענו לנהר הירדן, עשינו קיאקים ולאחר מכן נסענו למתחם השינה ב"פארק נהר הירדן", בו ערכנו מסיבת ריקודים וסיימנו את הערב בקומזיץ.
* גטהון סמני וקובי אלנקרי חברי פורום הצעירים של המחוז ונכי צה"ל מהמחוזות האחרים נשלחו לטיול שחרור בהודו שארגן אגודת הידידים של הארגון. הטיול תועד ושודר בערוץ 10 בטלויזיה.

מה מחכה לנו בהמשך?
ב-27.08.15 יתקיים יום כיף בחוף הים בגן הלאומי אשקלון, בשיתוף בית הלוחם ת"א, שיכלול מתחם פופים, עיסויים, דוכן המבורגרים ועוד המון הפתעות..

ב-30.09.15 במסגרת חול המועד סוכות, נקיים טיול משפחות במערות בית גוברין. נסייר יחד באווירה לילית קסומה באור העששיות ונהנה מסדנה מהנה להורים וילדים.

פרטים נוספים בפייסבוק - "צעירים ארגון נכי צה"ל באר שבע"!! וכמובן - מוזמנים להגיע אליי למשרד בבית הלוחם או להתקשר: נטלי שטרית- רכזת צעירים 052-3685138